Пряма трансляція
Повідомте нас про важливе

Коломиянка Інна Оробець здобула бронзу на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу (відео)

Новини Коломийщини 27 квітня 2017

Бронзову нагороду з Чемпіонату світу з класичного жиму лежачи привезла коломийська спортсменка, заслужений майстер спорту Інна Оробець. Успішно виступила й збірна команда України, яка теж виборола призові місця.

У місті Кіллін (США) завершився Чемпіонат світу з пауерліфтингу з класичного жиму лежачи.

Нашу область в складі збірної команди України представляла коломиянка, багаторазова переможниця та призерка національних і міжнародних змагань, заслужений майстер спорту України Інна Оробець.

Вона у ваговій категорії +84 кілограми здобула бронзову медаль з результатом 122,5 кілограмів.

Слід зазначити, що жіноча збірна команда українок у командному заліку посіла друге місце.