В Україні тепер є своя Ейфелева вежа 20.02.2012 у рубрицi «Новини України»

У Харкові відкрито зменшену копію Ейфелевої вежі.
35-метрова конструкція з'явилася на Салтівці - в декількох десятках метрів від перехрестя вулиці Академіка Павлова і Салтівського Шосе біля розважального центру "Шато Ледо".

Вежа - всього лише невелика частина іміджу нового торгово-розважального центру "Французький бульвар", який зараз будується поруч з "Шато Ледо".
Творці харківської Ейфелевої вежі повідомили, що висота нової пам'ятки міста - 35 метрів. Це майже в десять разів менше, ніж висота символу Парижа, який налічує 300 метрів. На копію пішло 35 тонн металу.

Урочисте відкриття Ейфелевої вежі відбулося на День закоханих. З цього дня башта підсвічується вночі. На башті буде оглядовий майданчик, але тільки на першому рівні. Піднятися на нього зможе кожен охочий, але не раніше літа, коли будівельні роботи навколо закінчаться.

Коментарі

Щоб залишати коментарі, треба авторизуватися

Всього 3 коментар(-ів):

Скажу Не 22.02.2012 15:56:29
Крутооооо не те слово! Хоча паризька не зрівняється)
Скажу Не 22.02.2012 15:49:36
Крутооооо
Ігорко Пехотін 22.02.2012 15:49:20
Крутооооо

Новини партнерів

Loading ...