![30 та 31 липня у Коломийській громаді буде відсутнє газопостачання 30 та 31 липня у Коломийській громаді буде відсутнє газопостачання](/upload/resize_cache/iblock/214/270_200_2/20240519_7302.jpg)
Коломиянин, депутат міської ради Андрій Божик завоював золоту медаль в класичному жимі лежачи та срібло в жимі лежачи на Чемпіонаті України серед майстрів.
Змагався у ваговій категорії до 105 кг. Відібравшись у збірну команду України, Андрій Божик представить наш край на Чемпіонаті світу, який відбудеться в США та Чемпіонаті Європи, який пройде в Туреччині.
Тренується спортсмен під керівництвом заслуженого тренера України Василя Оробця.