Шановні друзі, ми запустили процес оновлення нашого сайту й він триватиме деякий час. Частина сайту вже автоматично у вас оновиться. Оновлення стосуються зовнішнього вигляду, а також автоматичного налаштування сайту під мобільні телефони та планшети.
При необхідності, ви маєте можливість перейти на старий сайт. Дана можливість ще буде працювати певний час.
Коршівській місцевій пожежній команді – 10 років. За цей час рятувальники-добровольці з Коломийщини здійснили 165 виїздів на надзвичайні ситуації, до того ж врятували одну людину.
З нагоди ювілею у Коршівській громаді відбулись урочистості.