![Кращу спортивну громаду України обирали у Ворохті (відео) Кращу спортивну громаду України обирали у Ворохті (відео)](/upload/resize_cache/iblock/d93/270_200_2/vorohta-24-07.jpg)
Прикарпатців запрошують долучитися до масової висадки дерев. Організовує акцію наш земляк Петро Тимків спільно з благодійною організацією «Добро.Дій».
Дуби садитимуть у селі Бортники Тлумацької міської громади. Долучатись можна особисто, сім'ями та цілими компаніями.
За невеликий донат у розмірі 100 гривень вас забезпечать транспортом туди-назад, саджанцями, водою, інструментом, рукавицями, а найголовніше – гарним настроєм.
Зареєструватися на акцію можна, відсканувавши QR-код, який буде на екрані. Деталі розповість координатор акції Петро Тимків.