Повідомте нас про важливе

У Коломийському суді потерпілий висловив недовіру всьому складу суддів

Новини Коломийщини 19 квітня 2017

Під час слухання справи у Коломийському суді потерпілий, заступник директора територіального центру соціального забезпечення Снятинської РДА Дмитро Сідлярчук, висловив недовіру всьому складу суддів, що слухали його справу. Потерпілий гостро висловлювався на адресу голови Коломийського міськрайонного суду Володимира П’ятковського та Юрія Потятинника. Останній, до слова, бере участь у конкурсі на посаду судді Верховного Суду України.

5 серпня 2016 року у центральній частині Снятина на розтяжці на власному подвір’ї підірвався заступник директора територіального центру соціального забезпечення Снятинської РДА - Дмитро Сідлярчук. Чоловіку дивом вдалося вижити.

У замаху на власне життя потерпілий звинуватив екс-директора Снятинського будинку-інтернату Леонтія Шимчука. За словами Дмитра Сідлярчука, закладення вибухівки було помстою за те, що він займався викриттям корупції у соціальній сфері. Екс-керівник інтернату Леонтій Шимчук - опиняється на лаві підсудних. Після двох рішень франківського суду, де підозрюваному було обрано запобіжний захід тримання під вартою, справа потрапляє до Коломийського суду, який на першому ж засіданні відпускає підозрюваного під домашній арешт. Згодом, потерпілий Дмитро Сідлярчук звинувачує суддів Володимира П’ятковського та Юрія Потятинника у необ’єктивності та вимагає їх відводу, на це, каже, має вагомі причини.

Зрештою прохання Дмитра Сідлярчука про відвід суддів задовольняють. Водночас Коломийський міськрайонний суд вважає відвід суддів абсолютно не вмотивованим, - розповідає суддя-спікер Віктор Васильковський. Суддя-спікер каже, щодо судді Юрія Потятинника, який є претендентом на посаду у ВСУ, дана ситуація жодного впливу на конкурсний процес немає.

Щодо судового процесу, де потерпілим є заступник директора територіального центру соціального забезпечення Снятинської РДА, а підозрюваним екс-директора Снятинського будинку-інтернату, продовжує Віктор Васильковський, то замість суддів П’ятковського та Потятинника автоматизованою системою було дообрано двох суддів. Ними стали Віталій Димашок та Іван Хільчук. Засідання суду по даній справі відбудеться 11 травня о 15 годині в залі засідань Коломийського міськрайонного суду.

Читайте також

Новини партнерів

Loading...