Телепрограма

Понеділок (16.09.2019)
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 06:00
''Репортер''. Новини 07:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 07:15
''Репортер''. Новини 08:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 08:15
Події тижня.НТК. 09:00
Народна погода.НТК. 10:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 10:15
''Репортер''. Новини 11:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 11:15
Події тижня.НТК. 12:00
Народна погода.НТК. 13:00
Музичний сюрприз.НТК. 13:05
''Репортер''. Новини 14:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 14:15
''Репортер''. Новини 15:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 15:15
''Репортер''. Новини 16:00
''Кримінал'' зі Славою Вардою та Катериною Трушик 16:10
Пізнавайки.НТК. 17:00
Музичний сюрприз.НТК. 17:15
Х\ф «Моє серце наполягає» НТК. 18:00
Події дня.НТК. 19:00
Народна погода.НТК. 19:25
Висновки.НТК. 19:30
Міжнародні новини.НТК. 20:30
Музичний сюрприз.НТК. 21:00
''Прямий'' контакт'' з Тарасом Березовцем 22:00
''ХХХ'' 23:00
Вівторок (17.09.2019)
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 06:00
''Репортер''. Новини 07:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 07:15
''Репортер''. Новини 08:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 08:15
Події дня.НТК. 09:00
Народна погода.НТК. 09:25
Міжнародні новини.НТК. 09:30
''Репортер''. Новини 10:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 10:15
''Репортер''. Новини 11:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 11:15
Події дня.НТК. 12:00
Народна погода.НТК. 12:25
Музичний сюрприз.НТК. 12:30
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 13:15
''Репортер''. Новини 14:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 14:15
''Репортер''. Новини 15:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 15:15
''Репортер''. Новини 16:00
''Кримінал'' зі Славою Вардою та Катериною Трушик 16:10
Пізнавайки.НТК. 17:00
Музичний сюрприз.НТК. 17:15
Х\ф «Моє серце наполягає» НТК. 18:00
Події дня.НТК. 19:00
Народна погода.НТК. 19:25
Бесіди про головне.НТК. 19:30
Вечірній тепловізор.НТК. 20:20
Музичний сюрприз.НТК. 21:00
''Прямий'' контакт'' з Тарасом Березовцем 22:00
''ХХХ'' 23:00
Середа (18.09.2019)
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 06:00
''Репортер''. Новини 07:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 07:15
''Репортер''. Новини 08:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 08:15
Події дня.НТК. 09:00
Народна погода.НТК. 09:25
Бесіди про головне.НТК. 09:30
''Репортер''. Новини 10:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 10:15
''Репортер''. Новини 11:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 11:15
Події дня.НТК. 12:00
Народна погода.НТК. 12:25
Вечірній тепловізор.НТК 12:30
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 13:15
''Репортер''. Новини 14:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 14:15
''Репортер''. Новини 15:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 15:15
''Репортер''. Новини 16:00
''Кримінал'' зі Славою Вардою та Катериною Трушик 16:10
Пізнавайки.НТК. 17:00
Музичний сюрприз.НТК. 17:15
Х\ф «Моє серце наполягає НТК. 18:00
Події дня.НТК. 19:00
Народна погода.НТК. 19:25
Гра долі.НТК. 19:30
Про все, крім політики.НТК. 20:00
Музичний сюрприз.НТК. 21:00
''Прямий'' контакт'' з Тарасом Березовцем 22:00
''ХХХ'' 23:00
Четвер (19.09.2019)
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 06:00
''Репортер''. Новини 07:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 07:15
''Репортер''. Новини 08:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 08:15
Події дня.НТК. 09:00
Народна погода.НТК. 09:25
Гра долі.НТК. 09:30
''Репортер''. Новини 10:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 10:15
''Репортер''. Новини 11:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 11:15
Події дня.НТК. 12:00
Народна погода.НТК. 12:25
Про все, крім політики.НТК. 12:30
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 13:15
''Репортер''. Новини 14:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 14:15
''Репортер''. Новини 15:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 15:15
''Репортер''. Новини 16:00
''Кримінал'' зі Славою Вардою та Катериною Трушик 16:10
Пізнавайки.НТК. 17:00
Музичний сюрприз.НТК. 17:15
Х\ф «Моє серце наполягає»НТК 18:00
Події дня. НТК. 19:00
Народна погода.НТК. 19:25
Формула здоров»я.НТК. 19:30
Вечірній тепловізор. НТК. 20:00
Музичний сюрприз.НТК. 21:00
''Підсумки'' з Євгенієм Кисельовим 22:00
''МЕМ'' 23:30
П'ятниця (20.09.2019)
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 06:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 07:15
''Репортер''. Новини 08:00
''Новий день'' з Лейлою Мамедовою, Юлією Шпачинською та Миколою Матросовим 08:15
Події дня.НТК. 09:00
Народна погода.НТК. 09:25
Формула здоров»я.НТК 09:30
''Репортер''. Новини 10:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 10:15
''Репортер''. Новини 11:00
''Ми всі...'' з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником 11:15
Події дня.НТК. 12:00
Народна погода.НТК. 12:25
Вечірній тепловізор.НТК 12:30
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 13:15
Музичний сюрприз.НТК 13:30
''Репортер''. Новини 14:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 14:15
''Репортер''. Новини 15:00
''Деталі'' з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком 15:15
''Репортер''. Новини 16:00
''Кримінал'' зі Славою Вардою та Катериною Трушик 16:10
Пізнавайки.НТК. 17:00
Музичний сюрприз.НТК. 17:15
Х\ф «Моє серце наполягає» НТК. 18:00
Події дня.НТК. 19:00
Народна погода.НТК. 19:25
Вечірній тепловізор.НТК 19:30
Міжнародні новини.НТК. 20:00
Хіт-парад ФМ- ТБ.НТК. 20:30
Музичний сюрприз.НТК. 21:00
''Поярков. NEWS'' 22:30
Субота (21.09.2019)
''Репортер''. Новини 09:00
''Золотий Гусак'' 09:10
''Репортер''. Новини 10:00
Ток-шоу ''18 мінус'' з Матвієм Ганапольським та Катериною Шангелія 10:15
''Репортер''. Новини 11:00
Ток-шоу ''Споживач'' з Максимом Несміяновим та Оленою Бунт 11:15
Ток-шоу ''Ехо України'' з Матвієм Ганапольським (повтор) 12:00
''Репортер''. Новини 14:00
Прямий ефір 14:15
''Репортер''. Новини 15:00
Прямий ефір 15:15
''Репортер''. Новини 16:00
Прямий ефір 16:15
''Кисельов. Авторське'' 17:00
Х\ф «Моє серце наполягає» НТК. 18:00
Події тижня.НТК. 19:00
Народна погода.НТК. 20:00
Палітра. НТК. 20:10
Музичний сюрприз.НТК. 20:40
''Закрита зона'' (Журналістські розслідування) 21:00
Ток-шоу ''THE WEEK'' Міжнародний огляд з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим 22:00
''ВАТА-шоу'' 23:00
Сьогодні (22.09.2019)
''Репортер''. Новини 09:00
Ток-шоу ''18 плюс'' з Сергієм Лойко та Аллою Тулинською 09:10
''Репортер''. Новини 10:00
Ток-шоу Кримінал '' зі Славою Вардою та Катериною Трушик 10:10
''Репортер''. Новини 11:00
''Акценти'' з Наталкою Фіцич 11:15
Події тижня.НТК. 12:00
Народна погода.НТК. 13:00
Музичний сюрприз.НТК. 13:05
''Репортер''. Новини 14:00
Прямий ефір 14:15
''Репортер''. Новини 15:00
Прямий ефір 15:15
Музичний сюрприз.НТК. 16:00
Прямий ефір 16:15
''Про особисте''з Наталкою Фіцич 17:00
''Репортер''. Новини 17:45
Палітра.НТК. 18:00
Ток-шоу в прямому ефірі 18:00
Недільні читання.НТК. 18:30
Місто Кола – спадок предків. НТК. 18:45
Події тижня.НТК. 19:00
Народна погода.НТК. 20:00
MUSIC4FUN.НТК. 20:10
Музичний сюрприз.НТК. 20:30
Х\ф «Конверт, любов, інструкція» НТК. 21:30
Х\ф «Конверт, любов, інструкція» НТК. 21:30