Пряма трансляція
Повідомте нас про важливе

На Коломийщині новий начальник поліції (відео)

Новини Коломийщини 11 квітня 2020

Ротація в структурі прикарпатської поліції. Коломийський відділ очолив Василь Маківничук із Калуша, натомість Остап Білейчук з Коломиї став начальником Івано-Франківського відділу поліції.

Потрійна ротація в структурі прикарпатської поліції. Начальник Коломийського відділку Остап Білейчук відтепер очолює Івано-Франківський відділ поліції. Натомість івано-франківський керівник Іван Газукін став очільником Калуського відділу, а начальник з Калуша Василь Маківничук переведений працювати головним поліцейським Коломийщини.

У суботу знімальна група телеканалу НТК застала нового керівника коломийської поліції Василя Маківничука на своєму робочому місці. Галина Досин поспілкувалася з полковником на різні теми.

Василь Маківничук, який дотепер 5 років працював начальником Калуського відділку поліції, став головним поліцейським Коломийщини. Йому 41 рік, уродженець Верховинського району, мешкає в обласному центрі, одружений, батько трьох дітей – двох донечок та синочка, якому 7 місяців.

Василь Маківничук служив у війську, з відзнакою закінчив університет внутрішніх справ. Роботу в органах розпочав з оперуповноваженого карного розшуку в Івано-Франківську.

Себе Василь Маківничук вважає об'єктивним керівником, каже спочатку аналізує ситуацію, а потім вже питає з підлеглих. Наразі, більше кадрових змін у коломийському відділку не планується, всі залишаються на своїх посадах, начальник каже, робота тут добре налагоджена.

Зараз, у відділі працюють згідно з карантинними вимогами. Він обговорює питання із заступниками, ті - передають завдання колективові. Основне завдання - це посилений контроль за дотриманням  обмежень, які запроваджені Кабміном з 6 квітня.

Вже має новий керівник і чим похвалитися - працівники Коломийського відділу поліції впродовж години розшукали та затримали двох зловмисників, 1994 та 1991 років народжень, які викрали автівку.


Читайте також