На Прикарпатті СБУ задокументувала на систематичному збуті зброї учасника кримінального угруповання

Новини Прикарпаття 3 вересня 2020

Служба безпеки України затримала на Прикарпатті учасника кримінального угруповання за систематичний збут зброї.

За оперативними даними, чоловік входить до кримінального угруповання, учасники якого сповідують «злодійські поняття» та серед іншого займаються незаконним обігом зброї. До 2014 року фігурант обіймав керівну посаду в одній з районних державних адміністрацій.

Зустріч з «клієнтом» зловмисник призначив в одній з будівель у центрі Тисмениці. У ході спецоперації співробітники спецслужби вилучили у нього чотири пістолети різних моделей, серед яких зброя виробництва Російської Федерації. Також вилучено два глушники, набої та майже 250 тисяч гривень, ймовірно отриманих від злочинної діяльності.

Правоохоронці затримали учасника угруповання згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Зброю та боєприпаси направлено на експертизу для встановлення каналу їх надходження в Україну та можливого скоєння злочинів за допомогою цієї зброї.

Викриття зловмисника проводилось спільно зі слідчим управлінням Національної поліції за процесуального керівництва прокуратури області.

Читайте також

Новини партнерів