У Коломиї триває конкурс на посаду директора навчального закладу Коломийський ліцей "Гімназія імені Михайла Грушевського". На конкурс подалися 2 кандидатки - Вікторія Гриджук та Ірина Задемленюк. Вони публічно поділилися своїм баченням розвитку навчального закладу.
