У храмі Благовіщення Пресвятої Діви Марії освятили новий престол (відео)

Новини Коломийщини 13 грудня 2019

У день Андрія Первозванного було особливо святково та гамірно на території коломийської церкви Благовіщення Пречистої Діви Марії.

Парафіян та настоятеля найстаршого покутського храму отця Андрія Танасійчука прийшли вітати духовенство парафії на чолі з владикою Василем Івасюком.

Усіх Андріїв привітали з іменинами, але основна важлива подія, яку вшановували цього дня – це завершення внутрішніх робіт у святилищі. Отець Андрій Танасійчук назвав подію першим етапом подяки Всемогучому Богу.

Святилище впорядковували більше трьох місяців. Оскільки, це найголовніше місце у храмі - то тут буде стояти ще й новий престол, символічне значення якого об'єднувати людей.

У середині храму теж провели ремонт. Тут повністю замінили стелю, яку перед тим ще й утеплили. Постелили нову підлогу, стара була настільки зіпсована, що довелося копати до двох метрів вглиб, аби вивезти знищені рештки.

Наступний етап – ці стіни реставрувати, бо вони мають власну цінність. Вже наступного року отець Андрій з реставраторами Унівського монастиря розпочнуть цю роботу. Очікує відновлення і найважливіший атрибут храму – іконостас, який отець Андрій називає безцінним.

За цей рік територію навколо храму впорядкували та й сама церква відчутно оновилася зовні.

Читайте також

Новини партнерів