Шановні друзі, ми запустили процес оновлення нашого сайту й він триватиме деякий час. Частина сайту вже автоматично у вас оновиться. Оновлення стосуються зовнішнього вигляду, а також автоматичного налаштування сайту під мобільні телефони та планшети.
При необхідності, ви маєте можливість перейти на старий сайт. Дана можливість ще буде працювати певний час.
Наталія Тарновецька, директорка Коломийської міської публічної бібліотеки розповіла, які приміщення книгозбірень уже зазнали масштабних змін, а які тільки готуються до реконструкцій.