На Прикарпатті представили нового начальника поліції (відео)

Новини Прикарпаття 15 липня 2021

Особовому складу поліції Івано-Франківщини представили нового керівника – полковника поліції Сергія Безпалька, який до цього обіймав посаду заступника начальника поліції Полтавщини.

15 липня під час наради під головуванням заступника Голови Національної поліції України Олексія Руденка представлено нового начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, полковника поліції Сергія Безпалька.

На представлення завітали представники влади, силових структур, представники засобів масової інформації та особовий склад поліції Івано-Франківщини.

Олексій Руденко подякував попередньому керівнику Володимиру Голубошу за службу і гідне виконання службових обов'язків на Прикарпатті.
Після цього розповів про нового начальника і побажав успіхів на новій посаді.

Сергій Безпалько подякував за довіру і запевнив, що готовий до виконання службових обов’язків:

"Я розумію, які обов’язки на мене покладено. У першу чергу, хочу зберегти ті напрацювання, які уже є, а також примножити нові. Основні завдання керівництвом Національної поліції України озвучені і поліцейські Івано-Франківщини готові до їх виконання. Я завжди відкритий до спілкування і розраховую на співпрацю з представниками влади, ЗМІ та громадськості".

Довідково:
Сергій Безпалько у 1999-му закінчив Донецький інститут внутрішніх справ. Свою службу почав із посади оперуповноваженого відділу державної служби боротьби з економічною злочинністю у Києві. Працював на керівних посадах у ГУНП в місті Києві, потім - у Державному науково-дослідному  інституті МВС України. З березня 2020 року працював заступником начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області. 

Читайте також

Новини партнерів