Коломийська філармонія завершила свій четвертий концертний сезон

Новини Коломийщини Сьогодні

Коломийська філармонія імені Олександра Козаренка завершила свій четвертий концертний сезон. З цієї нагоди відбувся яскравий музичний вечір «Love is tango» у виконанні FueGo orchestra. У програмі поєднали ритми аргентинського танго та світові хіти.

Читайте також