Серйозними травмами закінчилася звичайна прогулянки біля озера у середмісті Коломиї. На лікарняному ліжку опинилася 4- річна Злата. На неї наїхав електровелосипед. Ця історія сколихнула громаду та загострила дискусію про безпеку пішоходів. Що сталося того дня та яких змін вимагають активісти - розкажемо у сюжеті.
